28 września 2023

Rabaty dla stałych Klientów!

Każdy, kto zarejestruje się w sklepie (założy konto) będzie mógł korzystać ze stałego rabatu, zależnego od sumy wszystkich zakupów. Po przekroczeniu kolejnych progów będą pojawiały się kolejne wysokości zniżek. W pulę zakupów nie są wliczane koszty dostawy.

I tak:

>500 zł - rabat 5%

>1000 zł - rabat 7,5%

> 1500 zł - rabat 10,0%

System rabatów obejmuje również wszystkich dotychczasowych  klientów, którzy już dokonali zakupów ze swojego konta.

ZAPRASZAMY!

10 lipca 2020

Szybkie płatności Paynow

Mamy nową platformę szybkich płatności realizowaną przez mBank "Paynow". 

1 maja 2020

InPost i darmowa wysyłka

Uruchomiona została wysyłka poprzez paczkomaty firmy InPost przy płatności z góry. Koszt wysyłki dla zamówień poniżej 150 zł wynosi 12,00 zł. Przy wysyłce paczkomatem prosimy o uzupełnienie danych o numer telefonu.

Zamówienia opłacone z góry (przelew, Przelewy24, Paynow, PayPal) o  wartości powyżej 170 zł na terenie Polski od 1 maja 2020 wysyłane są gratis!

26 lutego 2020

Płatności PayPal

Sklep obsługuje płatności w systemie PayPal poprzez "Przelewy24". Przy wyborze sposobu płatności należy wybrać "Przelewy24" i ikonę PayPal.

20 grudnia 2019

Koszty wysyłek zagranicznych

Informacja szczególnie istotna dla kupujących spoza Polski, gdzie koszt dostawy jest zdecydowanie wyższy.

Terminy dostawy tradycyjnych paczek pocztowych są bardzo długie i w skrajnych przypadkach potrafią trwać KILKADZIESIĄT dni. Przesyłki priorytetowe dostarczane są szybciej, ale są droższe i często zdarza się, że koszt dostawy jest kilkukrotnie wyższy niż cena samego zamówienia.

Dlatego przy zamówieniach do 2 kg proponujemy wysyłkę w formie listu międzynarodowego GLOBAL Expres.

Lista krajów i terytoriów oraz szacunkowy czas obsługi:>> SPRAWDŹ TU <<

20 grudnia 2019

Cięcie laserem indywidualnych projektów

Ręczne wykonanie gretingu do żaglowca w skali 1:100 może zająć wiele godzin. Wycięcie skalpelem wielu drobnych elementów z grubej tektury bywa bardzo trudne i męczące. 

Jeśli potrzebujesz bardzo specyficznych, indywidualnych części kartonowych, które można dużo łatwiej i precyzyjniej wyciąć laserem - skontaktuj się z nami. Prześlij rysunki i zobaczymy, co da się zrobić. Poradzimy sobie z większością grafik wektorowych takich jak *.cdr, *.ai, *.dxf, *.3dm itp. Projekt musi być Twój, więc nie przyjmiemy zamówienia, które narusza prawa autorskie innych osób czy wydawnictw i oczywiście nie uzyjemy Twoich prac, więc i Twoje prawa autorskie są chronione. Cena jest uzależniona od złożoności projektu.