10 lipca 2020

Szybkie płatności Paynow

Mamy nową platformę szybkich płatności realizowaną przez mBank "Paynow". 

1 maja 2020

InPost i darmowa wysyłka

Uruchomiona została wysyłka poprzez paczkomaty firmy InPost przy płatności z góry. Koszt wysyłki dla zamówień poniżej 150 zł wynosi 12,00 zł. Przy wysyłce paczkomatem prosimy o uzupełnienie danych o numer telefonu.

Zamówienia opłacone z góry (przelew, Przelewy24, Paynow, PayPal) o  wartości powyżej 150 zł na terenie Polski od 1 maja 2020 wysyłane są gratis!

26 lutego 2020

Płatności PayPal

Sklep obsługuje płatności w systemie PayPal poprzez "Przelewy24". Przy wyborze sposobu płatności należy wybrać "Przelewy24" i ikonę PayPal.

20 grudnia 2019

Rabaty dla stałych Klientów!

Każdy, który zarejestruje się w sklepie (założy konto) będzie mógł korzystać ze stałego rabatu, zależnego od sumy wszystkich zakupów. Po przekroczeniu kolejnych progów będą pojawiały się kolejne wysokości zniżek. W pulę zakupów nie są wliczane koszty dostawy.

I tak:

>300 zł - rabat 2,5%

>600 zł - rabat 5,0%

>900 zł - rabat 7,5%

> 1200 zł - rabat 10,0%

System rabatów obejmuje również wszystkich dotychczasowych  klientów, którzy już dokonali zakupów ze swojego konta.

ZAPRASZAMY!

20 grudnia 2019

Koszty wysyłek zagranicznych

Informacja szczególnie istotna dla kupujących spoza Polski, gdzie koszt dostawy jest zdecydowanie wyższy.

Terminy dostawy tradycyjnych paczek pocztowych są bardzo długie i w skrajnych przypadkach potrafią trwać KILKADZIESIĄT dni. Przesyłki priorytetowe dostarczane są szybciej, ale są droższe i często zdarza się, że koszt dostawy jest kilkukrotnie wyższy niż cena samego zamówienia.

Dlatego przy zamówieniach do 2 kg proponujemy wysyłkę w formie listu międzynarodowego GLOBAL Expres.

Lista krajów i terytoriów oraz szacunkowy czas obsługi:>> SPRAWDŹ TU <<

20 grudnia 2019

Cięcie laserem indywidualnych projektów

Ręczne wykonanie gretingu do żaglowca w skali 1:100 może zająć wiele godzin. Wycięcie skalpelem wielu drobnych elementów z grubej tektury bywa bardzo trudne i męczące. 

Jeśli potrzebujesz bardzo specyficznych, indywidualnych części kartonowych, które można dużo łatwiej i precyzyjniej wyciąć laserem - skontaktuj się z nami. Prześlij rysunki i zobaczymy, co da się zrobić. Poradzimy sobie z większością grafik wektorowych takich jak *.cdr, *.ai, *.dxf, *.3dm itp. Projekt musi być Twój, więc nie przyjmiemy zamówienia, które narusza prawa autorskie innych osób czy wydawnictw i oczywiście nie uzyjemy Twoich prac, więc i Twoje prawa autorskie są chronione. Cena jest uzależniona od złożoności projektu.